Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak źle nie było od 12 lat. Pracowników nie może znaleźć już blisko połowa pracodawców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2018 r. o 06:50 Powrót do artykułu
Zakładajcie własne firmy i spróbujcie płacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat szuka od kilku tygodni pracy. Inżynier logistyk ale również doświadczony w innych branżach. Po kilkudziesięciu rozmowach chyba zdecyduje się na pracę za ok. 2200 na rękę. To jest śmieszne ale musi jakoś żyć i będzie szukać dalej. Ofert jest bardzo dużo ale najlepiej jakby człowiek za darmo pracował. Niech pracodawcy nie narzekają tylko zaczną płacić a będą mieć pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarży się pracodawca z Bełżyc? A w niejakim LST ludzi traktuje się jak śmieci. Co ciekawe bardziej ceni się ukraińców niż Polaków? Praca po 12 godzin dziennie siedem dni w tygodniu w ciągu sezonu. Nie ważne czy w normalnej temperaturze czy w mrozie. Jedna stawka czy dzień czy noc, niedziela czy nie. Teoretycznie jest premia ale tylko w teorii bo szewczyk zabiera ją pod byle pretekstem a zwłaszcza z powodu swojej nieudolności i sprzecznych poleceń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne pieniążki to i praca będzie przyjemniejsza niestety ale zera na koncie muszą się zgadzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli pracodawcy beda dobrze placic to napewno rak do pracy nie zabraknie ale najlepiej dla pracodawcy zatrudnic ukraincow za najniższą krajowa taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ i wszystko jasne. Było by lepiej gdyby nie podatki dla państwa. Dlatego Polacy mają marne pensję. To rząd powinien wprowadzić ulgi dla pracowników. Wtedy byłyby pieniądze dla pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Jestem studentem zaocznym mam niepełnosprawność mieszkam i utrzymuje się sam i zarabiam uwaga 1200-1500 złotych netto! Na zleceniu!!! Co to ma być. Nie dość że pracodawca nie odprowadza składek bo jestem studentem to mam 9.5 na rękę za godzinę. Łatwo napisać szukaj nowej pracy. Kobietom jest o wiele trudniej w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty sposób na pracownika .Przesunąć mądrą kadrę biurową na produkcję,a do biura zatrudnić chętnych będzie 4 kandydatów na jedno miejsce i to z jakimi biustami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zatrudnię u was bidulki przedsiębiorcy. Będę tyrał jak wół za 12 €/h netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie do pracy się znajdą, tylko dajcie godne wynagrodzenie a nie ochłapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy dać każdemu po 50 zł/godzinę .A potem jakie będzie zdziwienie że chleb po 30 zł i paliwo po 20 zł/litr .!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest tak żle na rynku pracy to czym to jest spowodowane? Ano wysokością zarobków w tych czasach za 2 tyś. nikt nie chce tyraćskoro na socjalu można lekką rękom wyrwać 1800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie wszyscy ci pracodawcy przypomną jak 10 lat temu pomiatali ludźmi. Karma wraca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku#£wa, napiszcie lepiej za jak marne pieniadze (+brak umowy albo smieciowka, zero szacunku dla pracownika) ta praca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę samochodem dostawczym właściciel firmy płaci mi 2500 zł. za średnio 300 godzin wyjeżdżone w miesiąc. Codziennie po 12 godzin od 4 do 16. Rozmawiałem z nim o podwyżce chciałem aby dał mi najniższą krajową 13 zł ale w ogóle nie śmie tego uczynić zbywa mnie tłumacząc że go nie stać. Wiec myślę że taki szef powoli może zwijać interes bo nikt nie będzie chciał u niego jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie jestem za głupia, skoro praca jest, a ja drugi miesiąc nie pracuję. Dzień w dzień odpowiadam na oferty internetowe do różnych miejsc, czy to sklepy spożywcze, hotele, restauracje, nawet do firm, a co mi tam, doświadczenie mimo wieku też jako takie jest. I przez te dwa miesiące, miałam jedną rozmowę o pracę, a ogłoszenia, na które aplikowałam, notorycznie się powtarzają i podejrzewam, że dodawane są tylko dla picu. Wiec nie rozumiem skąd takie żale, że ludzi do pracy nie ma. A poza tym wskażcie, proszę, pracodawcę, który umie zadbać o pracownika, to też będzie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćcie porządnie to ludzie znajdą się. I bez takich numerów Jak to robi jedna firma -za urlop kantuje płacąc mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają, szukaką ale płacić nie chcą. W powiecie Włocławskim (komuchowie) jest najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny model pracy w relacji pracodawca-pracownik odchodzi powoli do lamusa. Przyszłość to model B2B, gdzie z jednej strony mamy przedsiębiorstwo udostępniające swoją infrastrukturę, sieć logistyczną czy inne dobra, a z drugiej - partnerów biznesowych (bo nie tradycyjnych pracowników), którzy za godziwe wynagrodzenie, w swoim własnym tempie i w wygodnym dla siebie czasie wykonują pracę. Przykład? Weźmy takich youtuberów. Jeszcze kilka lat temu słowo to wywoływało co najwyżej uśmiech, a obecnie są to ludzie, którzy robiąc to co lubią zarabiają przy okazji całkiem niezłe pieniądze. Tak, wiem, nie każdy nadaje się do samodzielnej pracy, w której sam jest sobie szefem i sam musi pilnować swoich spraw. Ale jeśli jesteś taką osobą i szukasz stabilnego partnera B2B i elastycznego modelu biznesowego - odezwij się na jerry@enterpol.pl - być może będę mógł Ci pomóc. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest efekt 500 plus , ludzie już powoli nie dają się dmać !! ile można , ci "przedsiębiorcy" non staop walą w h..a jak nie z umowami to z kasą , ciągle płaczą że nie ma rąk do pracy a sami nas ciągle dymają - brawo Polacy , sam pracuje gdzie są ciągłe szykany, zastraszania itp ale przynajmniej idzie coś zarobić ok 3 tyś , co na lubelskie jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...